V májovom rozlete sme sa venovali téme „Veď pomáhať sa má„. Robili sme dobré skutky, spoznávali sme svoje emócie, inakosť, zistili sme, čo to znamená vďačnosť, robili sme pokus, maľovali odtlačkami prstov a spoznávali hrdinov, ktorí žijú medzi nami. Krásne fotografie nám prišli z Otročku, Banskej Bystrice i Dubnice, ďakujeme! Tí najaktívnejší môžu očakávať malý pozdrav z Ústredia, ako aj Čierneho petra z Júnového rozletu.

V júni medzi nás pozveme všetkých s témou „Poď medzi nás„. Pokúsime sa spropagovať našu organizáciu, priblížiť ju ostatným, ale aj ju lepšie pochopiť a ukázať si, ako navzájom vnímame fénix.

V tomto čísle Rozletu vás čaká aj spoločenská hra Čierny Peter. Na kartách sú podujatia DO FÉNIX. Poznáte ich všetky? Ak nie, naskenujte si QR kód na kartičke, zavítajte na našu webovú stránku a prečítajte si o nich. Vytlačte si ich na trvdý papier tak, aby nepresvitali a veselo hrajte. Ak máte o kartičky záujem, balíčkov by ste si priali viac, alebo by ste karty chceli obdržať zalaminované, napíšte nám mailom na  international@do-fenix.sk a my Vám vytlačené karty radi zašleme.

Tešíme sa na vás pri plnení Júnového rozletu!

Júnový rozlet si môžete stiahnuť vo formáte pdf. tu: Júnový rozlet pdf.