S novým rokom prichádzajú nové aktivity, výzvy a opäť priestor získať ďalšie zručnosti. Tešíme sa na Vaše splnené úlohy v novej etapovej hre. Nižšie nájdete propozície a prihlášku do hry. Prihlášku zasielajte najneskôr do 23.januára . Na prvé video a úlohy sa môžete tešiť už čoskoro  po prázdninách.

Náš rok 2017 bude patriť zručnostiam, talentu a deťom, mladým ľuďom, ktorí chcú vedieť viac.  Slová ako zručnosť, talent  sa  skloňujú na rôznych fórach,  v škole, na internete či v kuchyni.  Hovoria o nich dôležití ľudia v kravatách a kostýmoch, ale aj zanietení mladí ľudia, experti,  ktorí rozbiehajú množstvo projektov. Všetkým ide o to isté, rozvíjať zručnosti, pripraviť mladých ľudí do života, ísť s dobou, byť in, podporovať talent a pracovať s aktívnymi ľuďmi, ktorí majú chuť na sebe makať, pretože takých očakávajú personalistky a šéfovia na pracovných pohovoroch.  V Európskej komisii sa spomínajú  zručnosti pre Európu, na Slovensku sa diskutuje o rozvoji kľúčových kompetencií ako sú digitálne zručnosti, kritické myslenie, finančné zručnosti .  Dôraz sa kladie aj na rozvoj základov zručností ako je čítanie, písanie a počítanie. Je potrebné spojiť starú dobrú klasiku s modernou dobou.  

V dnešnej dobe máme vlnu rôznych módnych trendov, obliekame sa každý podľa svojho vkusu, nosíme to, v čom nám je dobre, čo vystihuje našu osobnosť. Je čas k tričku,  nohaviciam a  bunde obliecť si ešte niečo navyše, niečo čo vám otvorí dvere do vašej budúcnosti, umožní vám získať prácu, ktorá vás bude baviť a objaviť  v čom ste dobrí, čo vám ide.   Otvor skriňu a vyber si – Vyskilluj sa ! Určite Vám to pristane.  

Zapojte sa do novej etapovej hry a rozžiarte si svoje zručnosti, získajte nové informácie, objavte nové príležitosti pre svoj rozvoj!

Propozície

priháška Vyskilluj sa