Dnes 15.3. spúšťame II. časť nášho medzigeneračného projektu kde myslíme na starých rodičov s názvom „Aj moja starká / starký sa dá zaočkovať“

Vzťah starého rodiča a vnúčaťa, niečo jedinečné a láskavé. Pamätáte si, ako vám vaši starí rodičia čítali rozprávky, strúhali jabĺčka, varili krupicu a rozprávali príbehy? Prišiel čas vrátiť sa do tejto doby, no s menším vylepšením! Tentoraz sa budete učiť navzájom.

Náš nový projekt je určený pre fénixákov a fénixáčky, ale aj ich babky a dedkov! Tému medzigeneračného učenia rozšírime aj o tému očkovania, falošných informácii a ochrany počas tejto doby, nesmieme totiž zabúdať na to, že práve naši starí rodičia sú v tejto dobe najzraniteľnejší. Tieto na pohľad vážne témy doplníme veselými úlohami, tipmi na spoločné aktivity, inšpiráciami a hrami pre vnúčatá a ich starých rodičov.

Úlohy a nápady budete môcť očakávať formou listov, ktoré vám budeme zasielať na mailové adresy, ale aj zverejňovať tu, na našej webovej stránke. Tak čo, zapojíte sa? Neváhajte, vezmite svoje vnúčatá či naopak – starých rodičov a zapojte sa do projektu v ktorom vás čaká veľa nových vedomostí a kopec zábavy!

 Zapojené súťažné páry v zložení vnúča + starý rodič hrajú o výlet do Bratislavy a plavbu loďou po Dunaji! V tomto Projekte však nejde o hlavnú cenu, najväčším prínosom bude krásne strávený spoločný čas a prehĺbenie tak čistého vzťahu, aký má starý rodič a vnúča.

Zapojiť sa môžete vyplnením formulára TU.

Projekt potrvá od 15.3- 31.8.2021.